Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Firmamız inşaat sektörünün en önemli alanlarından Hafriyat yıkım ve altyapı işlerinde 1992 yılında kurulan Can Hafriyat ve Nakliyat adıyla çalışmaya başlamıştır.

İç anadolu bölgesinde önemli projelerin hayata geçirilmesinde pay sahibi olan firmamız 1992 yılında Ankara Merkezli olarak kurulan ASCANLAR İNŞAAT San. Tic. Ltd. Şti. olarak bugünkü statüsünü kazanmıştır.

Firmamız bünyesinde genç dinamik ve alanında profesyonel kadrosu ile tüm yenilikleri yakından takip eden teknik yapı ve alt yapı sorunlarını çözerek sektörün ihtiyaçlarını süratli bir şekilde karşılayan yerinde ve zamanında ekonomik çözümler üreten sektöründe en iyi hizmet veren bir kurum kaline gelmiştir. İşbu vizyonla hizmet veren firmamız bölgesinde boşluğu hissedilen gerçek anlamda kurumsal danışmanlığı hayata geçiren uluslararası standartlarda hizmet vererek sektöründe hatırı sayılı bir firma haline almıştır.

Hafriyat işleri, Bina yıkım işleri itina ile teknoloji takip edilerek en son yıkım hafriyat makine ve kamyonları ile binalarının kısa sürede çevreye zarar vermeden temiz bir şekilde yıkımını ve Hafriyat moloz nakliyelerini yapmaktayız.

Hafriyat yıkım fiyatları en iyi bizden alınır.

Firmamız profesyonel ekip ve güçlü makine parkı ile siz değerli müşteriklerimize en iyi hizmet kalitesini sunmayı kendisine ilke edinmiştir.Yılların verdiği tecrübe ile hafriyat bina yıkım işlerindeki tecrübemiz yaptığımız işlerin bir göstergesidir. Bunun yanında hurda sektöründe metal hurda alımıda yapmaktayız, Kamyon ve makineleri kiraya vermekteyiz. Ankarada Kum, Çakıl, Mıcır stabilize satışı yapmaktayız.

Misyonumuz

Müşteri odaklı Hafriyat yıkım ve iş makineleri kiralama alanında çözüm şağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmak. En kısa sürede ve en etkin hizmeti vermek, Müşterilerimize destek olmak markamıza duyulan güveni sürdürmek.


Vizyonumuz

İnşaat ve Hafriyat Yıkım sektöründe müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmak.


Çevre Politikamız

Çevreye İnsanlığa ve evrensel değerlere olan sorumluluğu yerine getirmek.

Dünyamızın geleceği için çevre sorumluluğunu paylaşarak sektördeki liderliğimizi sürdürmek.

Topluma duyarlı davranışlar sergileyerek kitlelerin güven ve desteğini sürekli kılmak.

Müşteri haklarına saygı dıyarak memnuniyetini artırmak.

Kaliteli ve sağlamlığı temin etmek.

Sektöründe saygın bir firma olarak tanınmak yurtiçinde nitelikli ve kalıcı projelere imza atmak. bunu yaparken sektörümüzde ürün metot ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek.

Taahhüt ettiğimiz projeleri zamanında kaliteli, ekonomik  ve şartnamelere uygun olarak tamamlamak.

Doğaya ve insana saygı duymak..!

Dekorasyon / Yıkım & Hafriyat